ua en pl ru 
НОВИНИ
На туристичній виставці у Києві UITT "Україна — Подорожі та Туризм 2017" «фішкою» волинського стенду стала «бойова машина Волині» - «Волинянка».

На туристичній виставці у Києві UITT "Україна — Подорожі та Туризм 2017" «фішкою» волинського стенду стала «бойова машина Волині» - «Волинянка».

Повз неї не можуть пройти ні діти, ні дорослі, про це на своїй сторінці у Facebook повідомила начальниця управління туризму та промоції міста Луцької міської ради Катерина Теліпська. 

Також, за її словами, одна із луцьких турфірм зовсім скоро розпочне подорожі на ній у Луцьку.

«Фішкою нашого стенду в цьому році стала "бойова машина Волині" - Волинянка. У новому туристичному сезоні на лучан та гостей міста чекають нові атракції. Туристична фірма Нові мандри, яка є членом Туристичного альянсу Луцька та однією із тих компаній, що активно привозить туристів до Луцька та області, підготувала нову пропозицію - туристичні прогулянки містом на "Волинянці". На тій самій Волинянці, що випускалась на луцькому автозаводі, і була визнана найкращою на туринській авто виставці ще в 1978. Відтепер тільки у Луцьку можна здійснити оглядову екскурсію містом на легендарному українському всюдиході - Волинянці))) презентація цієї туристичної фішки на міжнародній туристичній виставці uitt показала неабияку зацікавленість туристів. А незабаром і лучани зможуть познайомитись із можливостями "бойової машини Волині», - йдеться у дописі.

Перший український всюдихід, що має колоритні народні назви "Волинянка", "Бандерівка", "Бойова машина Волині", "Пан сам склєпав" - вперше був зібраний у Луцьку. У 1978 році увійшов у десятку найкраших авто Європи на Туринській виставці.

 

"Тепер, так би мовити відтюнінгований варіант буде возити лучан та гостей міста на екскурсію)) А зараз пробуджує бажання сісти за кермо у відвідувачів Туристична виставка Uitt'2017

=) P.S. Ви не їдете до Луцька, тоді ми їдемо до вас...на ось такій ляльці", - написала Катерина Теліпська.

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: