ua en pl ru 
НОВИНИ
Луцький слон-хамелеон

Луцький слон-хамелеон

Я открыл свое окно и увидел обычный будний день
Толпу людей в метро, толпу солидных горожан
Толкающих тебя, и голову сломя
Бегущих на рабочие места
И стало скучно мне смотреть на эту беготню
И я хотел уже закрыть свое окно
Но вдруг увидел я, летящих в никуда
Крылатых, розовых слонов
И понял я тогда, что нужно мне туда –
К слонам, летящим в никуда…

Помий слона. Купи слона. А в нашому випадку – це пофарбуй слона. Про те, навіщо в нашому місті слон, звідки він, навіщо він, чому він і чому його фарбують.

Ще в часи СРСР в центрі міста над річкою Сапалаївка, біля дитячої залізниці, був у нас ботанічний сад. І звели там давним давно монумент Слону і Мосьці. Потім Моську знесли (як – залишається загадкою), а Слон залишився. Колись під час якоїсь акції в місті молодь пофарбувала слона. З тієї миті група вільних художників-рокерів-хіппі та і просто хороших людей перетворювала Слона щороку. Це стало своєрідною традицією.

Слон став символом світу для всіх, також його «вольєр» - місцем для неформальних погітарщин до ранку. Хтось забруднював всю місцевість біля слона, хтось це все прибирав.

Слон за своє життя без Моськи почав міняти кольори: був він і символом дитячої мрії – рожевим. Був він червоним, помаранчевим, зеленим, синім, навіть був коровою.

ArticleImages_453_Slon_2.jpg

ArticleImages_453_slon_3.jpg

ArticleImages_453_Slon_4.jpg

Але часто знаходяться люди, які розмальовують і забруднюють Слона. Тому, щоб Слон виглядав гарно і чисто організовують групу активістів, які фарбують його і прибирають прилеглу територію. Ось як Слоник виглядає зараз:

ArticleImages_453_Slon_1.jpg

За матеріалами сайту "Луцьк неформатний"

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: