ua en pl ru 
НОВИНИ
Літвечір. «Леся у Луцьку. Сучасна інтерпретація».

Літвечір. «Леся у Луцьку. Сучасна інтерпретація».

Літвечір - це посвята нашій землячці Лесі Українці. Людині, яка жила у Луцьку, творила для Луцька, гуляла його вулицями та мала безпосереднє відношення до нашого рідного міста. Дуже цікаво, якою вона була б в реаліях сьогодення, адже Леся була революціонеркою, поеткою, що творила нові сенси, була палкою та пристрасною натурою?!… Думаю, Леся вписалася б у наш вир українських подій, ба, більше, була б попереду усіх. Була б рольовою моделлю, рупором та лідером нації! Такою й вона лишилася у наших серцях.

За допомогою слова, яке живе у її віршах ми будемо перевтілюватись та транслювати слухачам та глядачам наші емоції від пережитого та прочитаного.

«Леся у Луцьку. Сучасна інтерпретація!» - це наше сприйняття її творчості. Кожен зможе доторкнутися до тих струн душі поетки якими вона жила. Обирайте той вірш який найбільше Вам імпонує як людині. І тільки таким чином ми зможемо усвідомити усю сутність сили слова Нашої Українки!

 Для усіх гостей (слухачів, читців), ми готуємо сюрпризи у вигляді зіркових гостей, якісної музики та цікавих перформенсів. Не пропустіть цей вечір. За келихом шампанського, у рідному місті , серед друзів та колег, посеред літа, тоді, коли тиші більше ніж шуму та метушні..

Зустрінемось за «сильним словом» людини, яка точно буде бачити наші думки та прагнення.. , яка буде присутня своїм духом у наших словах.. 

Ми будемо гостювати у Лесі Українки вдома, а y подарунок принесемо їй наші вірші!

Захід розпочнеться 10 липня о 19.00 в кав’ярні «Давня казка» (вул. Драгоманова, 23).

Організатор - New media agency.

 Ведуча – Світлана Рижук. 

Захід відбуватиметься як продовження міського проекту «Імена Луцька» за підтримки Управління туризму та промоції міста Луцької міської ради, Адміністрації історико-культурного заповідника у м. Луцьк та ГО «Молодіжний центр».

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: