ua en pl ru 
НОВИНИ
Купуй гід по Україні: допомагай купити прінтер Брайля незрячим людям!

Купуй гід по Україні: допомагай купити прінтер Брайля незрячим людям!

Щоб купити сучасний принтер, потрібно продати 2500 книг за ціною 250 грн. 

У путівнику «Україна для Вас» 170 туристичних точок, і серед маршрутів немає Львова чи Одеси. Замість цього – Біле озеро з гліцерином для молодості, таємничі болота Міжрічинського парку і найкраща рибалка в Мезинському. Страви древлян на Житомирщині. Ферма з віслюками на Вінничині або кінний двір серед розкішних лугів на березі річки Снов.

 Це місця, про які складно дізнатися в інтернеті. Краще купити книгу. Путівник «Україна для Вас» створили банк ПУМБ і видання L'Officiel. В інтернеті путівник продається тільки на Yakaboo.ua. 

Зібрати гроші на принтер можна разом, для цього купіть «Україна для Вас: найкращі маршрути очима інсайдерів». 

Чому потрібен принтер?

 В Україні близько 80 тисяч людей – із суттєвими порушеннями зору.

 Вони можуть читати шрифтом Брайля. За 25 років в Україні надрукували всього близько 300 видань шрифтом Брайля для дітей та дорослих. Основна частина - навчальна література та книги для дітей. 

Середній тираж кожного видання – 20-30 штук. Книги передають з рук в руки. Знаходяться спонсори на видання окремих книг. Щоб друкувати більше і різноманітніше, волонтерам потрібен сучасний професійний принтер – BrailleBox вартістю близько 16 тисяч євро.

 Новим принтером буде користуватися луцька Braille Studio – соціальна волонтерська ініціатива, яка 100% надрукованих книг роздає безкоштовно незрячим людям по всій Україні. 

Як підтримати? 

- Купіть книгу-путівник – літні мандрівки стануть яскравішими. Загляньте всередину книги – такого видання ще не було. 

- Сподобалась книга? Залиште відгук на її сторінці на Yakaboo. 

- Розкажіть про путівнику своїм друзям або в соціальних мережах #УкраїнадляВас #напринтерБрайля 

Довідково

«BrailleStudio» – це волонтерський проект, спрямований на забезпечення доступу до інформації людей з порушеннями зору через створення книг та інших матеріалів, надрукованих шрифтом Брайля. Над проектом працює нечисленна команда однодумців: координатори – Віталій Ткачук та Юлія Сачук, від Волинської обласної друкарні – Іван Синюк; редактор – Анна Серпутько, друкар – Олександр Мельник.

Контактні особи проекту: 

Віталій Ткачук, тел. – 050-223-22-64, e-mail: volyngud@gmail.com

Юлія Сачук, тел. – 063 443 29 32, e-mail: juliesachuk@gmail.com

 https://www.facebook.com/BrailleStudio.ua/?fref=ts 

Реквізити для перерахунку коштів: ВОО ВГО «Генерація успішної дії» ЄДРПОУ 37004147 Р-р 26008055511197 МФО 303440 у Волинській філії ПАТ КБ «Приватбанк».

Джерело: Волинські Новини.

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: