ua en pl ru 
НОВИНИ
Екскурсія без екскурсовода

Екскурсія без екскурсовода

Центром туристичної інформації м. Луцька на базі додатку izi.travel створено аудіогід який можна встановити на Ваш мобільний пристрій в будь-який зручний час за допомогою: Apple Store (на iPhone або iPad), Google Play Store (для Android) або з Windows Store (для Windows Phone). Також Ви можете зчитати QR-код програми, розміщений на нашій афіші й завантажити її на свій мобільний.

Для цього Вам необхідно:

1. Завантажити додаток izi.TRAVEL.

2. Надати програмі дозвіл на використання інформації про Ваше знаходження.

3. Знайти тури «Мандрівка Старим Луцьком!» та «Атмосферний Луцьк у Твоїй кишені!» через меню додатку, або ж зісканувавши QR-коди з афіші.

Через аудіогід Ви матимете змогу не лише особисто познайомитись із старовинним Лучеськом, але й дізнатись про нього із детальніших довідок. Інформацію можна прослухати на Ваших мобільних пристроях (як за допомогою навушників, так і без них), і, також отримати в текстовому та відео режимах.

Нам важливі Ваші відгуки про нову для Луцька послугу. А тому просимо Вас залишати їх у приватних повідомленнях на сторінці Центру туристичної інформації та послуг м. Луцьк у мережі Facebook.

Довідково: сервер Izi.travel це безкоштовна, відкрита мобільна платформа з аудіо гідами по музеях та містах. Додаток izi.travel пропонує слухати про цікаві місця прямо в програмі.

Запрошуємо Вас до нашого міста!

Print 

1 Відгуки Відвідувачів

  • Sasha01-10-2018 08:53відповісти

    Цими вихідними відвідали Луцьк. Скористалися екскурсією «Мандрівка Старим Луцьком!». Дуже сподобалося: і екскурсія і місто! Таки, да: "Луцьк - приємне відкриття!" Чисте місто; тротуари і проїзди замощені, бруківка; квітники, газони. Дякуємо місту, дякуємо туристичному центру! Бажаю розвиватися в тому ж напрямку!

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: