ua en pl ru 
НОВИНИ
«Брейн-ринг» на тему «Діяльність Луцького Хрестовоздвиженського братства – яскрава сторінка в історії Лучеська й Волині»

«Брейн-ринг» на тему «Діяльність Луцького Хрестовоздвиженського братства – яскрава сторінка в історії Лучеська й Волині»

27 вересня 2017 з ініціативи управління туризму та промоції міста відбудеться V турнір із гри «Брейн-ринг» на кубок Луцького міського голови між командами навчальних закладів міста на тему «Діяльність Луцького Хрестовоздвиженського братства – яскрава сторінка в історії Лучеська й Волині».

Захід проводиться в рамках промоційної кампанії духовно-патріотичного спрямування «Я – Лучанин!» та приурочений до відзначення Всесвітнього дня туризму і з нагоди 400-річчя з часу заснування Луцького Хрестовоздвиженського братства.

Гра спрямована на популяризацію бренду Луцька серед студентської молоді, виховання любові і поваги до свого міста, виховання патріотизму, любові і гордості за рідне місто та країну, поваги до культурної спадщини свого народу, отримання і поширення позитивних знань про рідний край.

«Діяльність Луцького Хрестовоздвиженського братства – яскрава сторінка в історії Лучеська й Волині» – визначено головною темою цьогорічного заходу. Гра будe пізнавальна, насичена різноманітними фактами з історії і сучасності нашого міста, серед яких кожен знайде щось особливо цікаве для себе. Присутні матимуть нагоду не тільки вболівати за улюблену команду, а й взяти участь в розіграші призів для глядачів.

Команда-переможець «Брейн-рингу» отримає перехідний Кубок міського голови, а решта команд – дипломи та пам’ятні призи від Луцької міської ради.

Ваша присутність для нас дуже важлива, а щирі посмішки й емоції просто необхідні.

Захід відбудеться в Палаці культури міста Луцька. Початок гри о 14.00. Вхід вільний.

 

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: