ua en pl ru 
НОВИНИ
Безкоштовна екскурсія «Романтичний Луцьк часів Зʼїзду європейських монархів і після нього»

Безкоштовна екскурсія «Романтичний Луцьк часів Зʼїзду європейських монархів і після нього»

Цьогоріч Луцьк і лучани відзначають 590-ту річницю знакової у міській історії події. Ідеться про Луцький з’їзд монархів. Він року Божого 1429 започаткував коронаційну бурю, ознаменувавши собою важливість нашого міста у політичній стратегії великого князя литовського Вітовта.

Була у тієї події також інша сторона ‒ чуттєва і романтична! Маловідома і загадкова, оповита загадками і легендами.

Відтак 14 лютого ‒ у День усіх закоханих, ми, «Центр туристичної інформації та послуг», спробуємо привідкрити завісу романтичних історій часів Зʼїзду європейських монархів і після нього.

Як укладали шлюби у ту епоху, чи існувало справжнє відчайдушне кохання і на що воно штовхало мешканців Луцька, якою була кара за перелюби-подружні зради, як зверталися до коханих і милих серцю людей ‒ про це та багато інших цікавинок почуєте, завітавши на безкоштовну екскурсію від нашої Оксани Штанько.

Солодким закінченням екскурсії стануть відвідини атмосферної кавʼярні «Старе місто» і куштування фірмового луцького десерту «Моє серденько».

Початок екскурсії о 15.00 від Центру туристичної інформації та послуг (вул. Сенаторки Левчанівської, 2).

Буде незмінно цікаво, солодко і романтично!

Довідка: В 2019 році в рамках відзначення 590-річниці З’їзду європейських монархів започатковано просвітницький проект публічних лекцій, екскурсій, виставок, квестів «1429: З’їзд європейських монархів у Луцьку». Упродовж року в лучан і гостей міста буде унікальна можливість дізнатись, для чого був організований З’їзд, чому він відбувся саме у Луцьку, про видатних особистостей того періоду, тогочасне суспільство, політику, релігію, культуру, музику, живопис, моду та кухню, тощо.

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: