ua en pl ru 
НОВИНИ
Безкоштовна екскурсія  «Чи є в Луцьку білоголова»: луцьке жіноцтво крізь призму міської історії»

Безкоштовна екскурсія «Чи є в Луцьку білоголова»: луцьке жіноцтво крізь призму міської історії»

Комунальне підприємство «Центр туристичної інформації та послуг» у рамках просвітницького проекту «1429: З'їзд європейських монархів у Луцьку» запрошує на чергову історичну мандрівку Луцьком. Цього разу говоритимемо про жіноцтво. Розповімо цікаві речі про значимих дівчат і жінок для Луцька.

Що повʼязувало відомих українок з нашим містом? Хто тут кохав і створював сімʼї, а кому Лучеськ дарував натхнення й наснагу творити? Про усе це почуєте, завітавши на екскурсію «Чи є в Луцьку білоглова: луцьке жіноцтво крізь призму міської історії».

Захід відбудеться у п’ятницю, 29 березня. Проведе екскурсію Оксана Штанько. Початок о 15. 00 від Центру туристичної інформації та послуг (вул. Сенаторки Левчанівської, 2).

*Довідка: В 2019 році в рамках відзначення 590-річниці З’їзду європейських монархів започатковано просвітницький проект публічних лекцій, екскурсій, виставок, квестів «1429: З’їзд європейських монархів у Луцьку». Упродовж року в лучан і гостей міста буде унікальна можливість дізнатись, для чого був організований З’їзд, чому він відбувся саме у Луцьку, про видатних особистостей того періоду, тогочасне суспільство, політику, релігію, культуру, музику, живопис, моду та кухню, тощо.

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: