ua en pl ru 
НОВИНИ
А ти користуєшся  мобільним додатком нашого міста?

А ти користуєшся мобільним додатком нашого міста?

Тисячолітня історія, велична архітектура, унікальні об'єкти, цікаві фестивалі та щира гостинність, помножені на новітні технології, у підсумку дають сучасний інтерактивний продукт, покликаний спростити ваше життя і перебування у місті Луцьку!

Раді представити вам туристичний мобільний додаток – "Луцьк. Мобільний додаток нашого міста". Програма працює на платформах Android та iOS українською, англійською і польською мовами.

Додаток розрахований як на туристів, що приїжджають до Луцька, так і на місцевих жителів.

Встановивши цей продукт, ви отримаєте у своєму смартфоні універсальний довідник-путівник Луцьком. У ньому подано інформацію про історію, архітектуру, культуру, музеї, цікаві заходи і туристичні родзинки міста.

Туристи зможуть зорієнтуватися за допомогою інтерактивної карти, вибрати найбільш зручні готелі чи хостели для проживання, заклади харчування зі смачними стравами. У додатку також доступні самостійні екскурсії, фотогалерея тощо.

Мобільний додаток буде постійно оновлюватись і вдосконалюватись. Тому для нас надзвичайно важлива ваша думка, шановні користувачі!

Просимо вас висловлювати свої враження, пропозиції і зауваження щодо його вдосконалення. Переконані, що спільними зусиллями зробимо цей сучасний інтерактивний продукт ще кращим!

 

Управління туризму та промоції міста Луцької міської ради

 

Print 

1 Відгуки Відвідувачів

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: