ua en pl ru 
WIADOMOŚCI
W Łucku odbyła się prezentacja współczesnego przewodnika

W Łucku odbyła się prezentacja współczesnego przewodnika

W prezentacji uczestniczył zastępca Prezydenta Miasta Łucka Taras Jakowlew, szefowa Działu turystyki i promocji miasta Rady Miasta Łuck Natalia Bunda, dyrektorka przedsiębiorstwa komunalnego "Centrum Informacji Turystycznej i Usług" Olena Semeniuk, Wiceprezes Zarządu Fundacji Dobroczynnej "Fundacja Igora Pałyci - Nowy Łuck".

Nowy przewodnik po Łucku - to 50 ilustrowanych stron z włożoną manką centrum miasta. Przewodnik posiada bardzo wygodną nawigację. Jego nakład - po 2000 egzemplarzy w języku angielskim i ukraińskim.

W dziesięciu działach tematycznych można znaleźć informacje o: zabytkach książęcego i królewskiego okresu, Łucku początku wieku XX, zalecenia dla romantycznego i rodzinnego wypoczynku, poznania kultury , rekreacji i nieformalnyych zakątków miasta, a także o najlepszych lokalach Łucka. Przewodnik obfituje w praktyczne informacje przydatne do organizacji wypoczynku, a także zalecenia co do podróży po Wołyniu.

Przewodnik można nabyć w Centrum informacji turystycznej i usług, tworzy się także sieć sprzedaży za pośrednictwem biur podróży i księgarni miasta.

Przewodnik został przygotowany przez pracowników Centrum Informacji Turystycznej i Usług. Poza nimi, nad publikacją pracowali Oleksandr Kotys (część historyczna) i Sergij Neskażu (turystyka nieformalna). Tłumaczenie i ogólna redakcja została wykonana przez wolontariuszy Centrum Informacji Turystycznej i Usług, informacja o których znajduje się na stronach przewodnika. W planach - publikacja takiego przewodnika w języku polskim i rosyjskim.

Przewodnika opublikowano dzięki wsparciu fundacji dobroczynnej "Fundacja Igora Pałyci - Npwy Łuck", a także dzięki publikacji informacji komercyjnych o lokalach o hotelach miasta Łucka.

Print 

Napisz recenzję
Imię:
Komentuj:
Wpisz kod: