ua en pl ru 
WIADOMOŚCI
Łuck został prezentowany na ITB-2013

Łuck został prezentowany na ITB-2013

Po raz pierwszy Łuck wziął udział w największych Międzynarodowych Targach Turystycznyc– ITB-2013, które zostały otwarte 6 marca w centrum wystawowym Messe Berlin.

Na targach obecne są ponad 180 krajów, a także przedstawiciele biznesu turystycznego z całego świata. Oprócz Łucka, Ukraina jest reprezentowana przez Kijów, Lwów, Charków, Doneck, Odessę, Czerkasy, Sewastopol, klaster Podola i Bukowiny oraz Krym.

Goście targów mogą nie tylko zapoznać się z turystycznymi atrakcjami Łucka i jego potencjałem kulturowym, ale również wziąć udział w programie rozrywkowym przygotowanym przez przedstawicieli Łucka. Każdy ma szansę ułożyć puzzle z Łuckim zamkiem, spróbować tradycyjne miody pitne, wziąć udział w konkursach i loteriach, zapoznać się z prezentacjami Łucka i Wołynia.

Międzynarodowe Targi Turystyczne ITB-2013 będą czynne do 10 marca. W ostatnich dniach, 9-10 marca, drzwi hal wystawowych będą otwarte dla indywidualnych turystów z całego świata.

Udział Łucka w ITB-2013 jest możliwy dzięki współpracy Rady Miasta Łucka z GIZ (Niemiecka Organizacja Współpracy Międzynarodowej).

 

berlin_(1).jpg

ArticleImages_708_berlin_(4).jpg

ArticleImages_708_berlin_(3).jpg

ArticleImages_708_berlin_(6).jpg

Print 

Napisz recenzję
Imię:
Komentuj:
Wpisz kod: