ua en pl ru 
WIADOMOŚCI
Od baroka do jazzu. Muzyka Świąt

Od baroka do jazzu. Muzyka Świąt

Prezenty świąteczne zawsze cieszą! Radość jest jeszcze większa, jeśli prezentem jest świetny projekt muzyczno-artystyczny. Właśnie w taki sposób wita mieszkańców Łucka ze Świętami Bożego Narodzenia Łucki Klub Jazzowy, który organizuje koncert "Od baroku do jazzu. Muzyka Świąt". Widowisko odbędzie się 17 stycznia o 18.00 w łuckim teatrze lalek. Wejście jest wolne.

Program składa się z dwóch części. W pierwszej kolejności wszsyscy chętni zobaczą i usłyszą świąteczne widowisko "Idziemy do Betlejem", które składa się z kolęd europejskich w wykonaniu zespołu  "A cappella Leopolis".

Dyrektorzy artystyczni: Roman Stelmaszczuk, Ludmiła Kapustina
Soliści: Anastasia Arbuzowa, Adriana Czuczman, Romanna Guńsko, Wasyłyna Talko, Wołodymyr Gadzało, Bogdan Jaskiewicz, Taras Grudowyj, Wasyl Czuczman, Jurij Gadzecki, Młodzieżowa orkiestra im. Wojciecha Kilara (Rzeszów) 
Dyrygent: Stanisław Welanik (Kraków)

Drugą częścią prezentu stanie się już tradycyjny, dlatego bardzo wyczekiwany "Szczodry wieczór z dobrym jazzem". Szczodrówki i kolędy ozdobi improwizacjami jazzowymi lwowski zespół "ShokolaD" z przyjaciółmi!

 

Джаз-колядки_сайт.jpg

Print 

Napisz recenzję
Imię:
Komentuj:
Wpisz kod: