ua en pl ru 
WIADOMOŚCI
Godzina turystyczna dla Łuccych uczniów

Godzina turystyczna dla Łuccych uczniów

W ramach kampanii promocyjnej "Jestem Łuczaninem" Zarządu turystyki i promocji miasta Łuck już po raz drugi przeprowadzono godzinę turystyczną dla uczniów miasta Łuck. W tej chwili szefowa Działu rozwoju turystyki Kateryna Telipska i dyrektor Centrum informacji turystycznej i usług Anastasija Łopanowa prowadziły rozmowę z uczniami Szkoły podstawowej №24.

Głównym celem takich spotkań turystycznych jest krzewienie podstawowych decyzji dotyczących rozwoju miasta, w tej liczbie turystycznych, uzupełninie wiedzy o jego historii, potencjału turystycznego oraz głębszego zapoznania się z życiem Łucka.

W ciągu godziny przedstawiciele Rady miejskiej opowiadali uczniom o ogólnoświatowych trendach rozwojowych rynku turystycznego, o potencjale Ukrainy na rynku turystycznym, a także o możliwościach turystycznych miasta Łuck. Również uczniowie dowiedzieli się o akcjach, które odbywają się w mieście i mają na celu zachęcić turystów do przyjazdu i odwiedzania miasta, o działaniu Centrum informacji turystycznej i usług.

1

2 

Print 

Napisz recenzję
Imię:
Komentuj:
Wpisz kod: