ua en pl ru 
WIADOMOŚCI
Dołącz do naszego klubu wolonterskiego!

Dołącz do naszego klubu wolonterskiego!

Jeśli jesteś aktywną osoba i lubisz Łuck, chcesz rozwijać swoją wiedzę i umiejętności z róznych dziedzin, pragniesz poznać ukraińskich i zagranicznych turystów, chcesz organizować ciekawe przedsięwzięcia - dołącz do klubu wolonterskiego przy przy Centrum informacji turystycznej  i usług!

Zadania Klubu wolonterskiego:

- popularyzacja potencjału historycznego i kulturalnego Łucka;
- wzrost atrakcyjności turystycznej Łucka;
- ulepszenie wizerunku miasta wśród jego mieszkańców i kształtowanie miłości do Łucka;
- udział w organizacji specjalnych akcji i projektów;
- rozwój organizacyjnych, twórczych i profesjonalnych jakości oraz zainteresowań wolontariuszy.

Wolontariuszy będą zaangażowani w takie działania:

- działalność informacyjna (prowadzenie strony internetowej oraz praca w sieciach społecznościowych, przygotowanie artykułów i raportów zdjęciowych);
- projektowanie materiałów graficznych, produkcji poligraficznej etc.;
- udział w przygotowaniu i organizacji akcji;
- opracowanie tras turystycznych i oprowadzanie wycieczek;
- tłumaczenia;
- inne.

Udział w Klubie wolonterskim jest dobrowolna i nie przewiduje wynagrodzenia materialnego. Jednoczesnie wolontariusze będą mieli okazję realizować własne pomysły, rozwijać umiejętności i talenty, poznawać ciekawych ludzi i otrzymywac cenne doświadczenie oraz nawyki praktyczne.

Jeśli jesteście zainteresowani, zapraszamy na piersze spotkanie członków Klubu wolonterskiego przy Centrum informacji turystycznej i usług, która odbędzie sie 16 sierpnia 2012 r. o 16.00 w sali obrad Rady miasta Łuck.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami pocztą elektroniczną: info@visitlutsk.com.

 

Print 

5 Kometarzy

 • TURYSTA13-08-2012 20:25odpowiedzieć

  Witam ! Serdecznie pozdrawiam cały ten Klub, Centrum nieotwarte i Radę miasta, wreszcie coś ruszyło. Promocja turystyki, to bardzo dobra sprawa. Tylko po przeczytaniu polskiej wersji, jestem bardzo zasmucony. Przecież każda strona zawiera błędy, grube stylistyczne, ortograficzne również omyłki, powtórzenia graficzne. POWODZENIA ! Macie dużo do zrobienia. To musicie nadrobić.

 • admin14-08-2012 15:25odpowiedzieć

  dziękujemy za komentarz i pozdrowienia! polska wersja jest jeszcze w trakcie redagowania. Mamy nadzieję, że mimo tego nasza strona będzie dla Pana pomocna.

 • rafal17-09-2012 01:12odpowiedzieć

  tak tak ilość błędów wprost poraża, jednak zawartosć jest zrozumiała

 • gość17-09-2012 11:25odpowiedzieć

  Plan miasta jest z roku 2003. Co robi turysta jak nie widzi ulic, budynków i nawet całych osiedli?

 • 2gość21-09-2012 23:26odpowiedzieć

  plan miasta jak widać jest generowany przez Google maps. Twierdzenie o braku osiedli jest "lekką" przesadą. Chyba że rozmawiamy o innym planie miasta.

Napisz recenzję
Imię:
Komentuj:
Wpisz kod: