ua en pl ru 
WIADOMOŚCI
Choinka w stylu eko albo jak zrobić bombkę z odpadów

Choinka w stylu eko albo jak zrobić bombkę z odpadów

Dziś w wielu rozwiniętych państwach świata są bardzo popularne eko- idee i inicjatywy: segregowanie śmieci, zastosowanie alternatywnych źródeł energii. Więc, rozpocząwszy tę akcję, chcemy dołączyć Łuczan do tendencji ogólnoświatowych. Oprócz tego, obok obecności bogactw naturalnych oraz historycznych, kompleksów hotelowych i specjalistycznych zakładów turystycznych, jakość środowiska naturalnego jest jedną ze składowych atrakcji miejsca jako celu turystycznego.

Proponujemy zacząć z czegoś niewielkiego i powtórnie wykorzystać zużyte przepalone żarówki (chociaż żarówki zwykłe nie są takie szkodliwe dla środowiska naturalnego, jak energooszczędne, lecz oni stwarzają nową nie atrakcyjną kupę śmieci). To wtedy gdzie ich podziać? Odpowiedź jest prosta: przynieść do nas i podarować im drugie życie!

Z 1 grudnia 2014 roku w Centrum informacji turystycznej i usług rozpoczyna się zbiór starych żarówek i jak tylko przekształcimy ich w piękne ozdoby dla choinki, oczywiście, podzielimy się z Państwem tą nowiną.

Pracujemy codziennie w godzinach 9.00 - 18.00

Kontakt: (0332) 72-34-19; (099) 644-77-79

e - mail: info@visitlutsk.com


Inspiracje dla przyszłych wcieleń )

 

 

 

Print 

1 Komentarz

Napisz recenzję
Imię:
Komentuj:
Wpisz kod: