ua en pl ru 
НОВИНИ
Запрошуємо на публічну лекцію "Волинь авіаційна: крила довжиною в сторіччя"

Запрошуємо на публічну лекцію "Волинь авіаційна: крила довжиною в сторіччя"

 

У вівторок 28-го лютого о 18:30 в м. Луцьку в Центрі туристичної інформації буде проведено публічну лекцію на тему: "Волинь авіаційна: крила довжиною в сторіччя"

На лекції буде поданий стислий огляд історії авіації на теренах Волині від початку Першої Світової Війни і до сьогоднішнього дня. Лекція проводитиметься з метою військово-патріотичного виховання Волинської молоді, а також популяризації та пропагування авіації Повітряних Сил серед останньої з метою її агітації до вступу в авіамодельні гуртки, а також у льотні та технічні виші Повітряних Сил з подальшою службою в цьому елітарному виді Збройних Сил України.

На лекції будуть присутні ветерани авіації Повітряних Сил, історики, краєзнавці, любителі авіації та представники Луцької міської ради. 

Після лекції відбудеться круглий стіл з питань подальшого висвітлення 100-річного пласту авіаційної історії Луцька і Волині, її популяризації серед Волинської громади, а також популяризації Повітряних Сил Збройних Сил України серед Волинської молоді.

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: