ua en pl ru 
WIADOMOŚCI
Spotkaj Nowy rok w Łucku!

Spotkaj Nowy rok w Łucku!

Nowy rok jest jednym z najbardziej ekscytujących świąt, które lubimy jeszcze z dzieciństwa. Najważniejsze jego atrybuty to dobry humor, świąteczna atmosfera i dobre towarzystwo. Zapraszamy do świętowania Sylwestra 2013 w jednym z najstarszych miast Ukrainy - w Łucku. Oferujemy duży wybór imprez, które pozytywnie naładują na 365 dni przyszłego roku. Naszym zdaniem - aby rok zaczął się dobrze, trzeba świętować aktywnie, z wyobraźnią i radością.

Przygotowania do Sylwestra w Łucku rozpoczęto już na początku grudnia – przez długi okres działała Fabryka Świętego Mikołaja, gdzie zbierano świąteczne prezenty dla dzieciaków, ozdobiono główną choinkę i ulice miasta, organizowano jarmarki... Miasto pogrążyło się w przyjemne świąteczne kłopoty.

Jest kilka sposobów na imprezę sylwestrową w Łucku w zależności od preferencji i możliwości finansowych. Zwykle turyści przyjeżdżający na święta do Łucka wynajmują mieszkanie, kupują jedzenie i napoje w sklepach i spędzają tę magiczną noc przy głównej choince miasta, a później spacerują oświetlonymi świątecznymi ogniami ulicami miasta. Ta opcja jest oczywiście najtańsza, mimo tego, że ceny na wynajęcie pokoju w okresie świątecznym wzrastają niemal dwukrotnie – mieszkanie można wynająć od 300 hrywien na dzień. Inną popularną opcją jest spędzenie Sylwestra w restauracji lub klubie, gdzie imprezowiczom będzie towarzyszył Mikołaj, zespoły, kabarety czy inni artyści.

Święta w restauracji preferują osoby, które wolą spokojny wypoczynek z przyjemna muzyką, dobre jedzenie, napoje i rozrywkę. Minimalny koszt takiej nocy noworocznej wyniesie od 350 hrywien - taka jest wartość minimalnego zamówienia.

W restauracji "Restpark" oferują noworoczną podróż dookoła świata. Restauracja połączy tradycje noworoczne różnych narodów świata. Oprócz tradycyjnego Dziadka Mroza i Śniegurki zaplanowano program muzyczny od wokalistów zespołu "Chance-music", występy gorących Cygan, tancezy stepu, karaoke, pokazy tańsca erotycznego. Koszt świętowania wynosi 500 hrywien od osoby.

 

ArticleImages_531_Restpark.jpg

Restauracja "Wieża zamkowa" znajdująca się we wsi Usycze Łuckiego rejonu zaprasza do świętowania Nowego Roku. Wartość imprezy w tym lokalu wyniesie 650 hrywien od osoby. Goście otrzymają transfer z Łucka, będą częstowani za świątecznym stołem oraz dobrze się pobawią dzięki przemyślamenu programowi. Restauracja planuje pożegnać mijający rok hymnem "Żegnaj Smoku". Nowy rok zaś goście restauracji spotkają na podwórku restaurtacji pod dzwony i fajerwerki. Restauracja oferuje dość tradycyjny program z tańcami, konkursami, wizytą Dziadka Mroza, Śniegurki i innymni bohaterami świątecznymi.

W restauracji etnicznej "Panicz" oferują natomiast niezapomnianą imprezę, którą poprowadzi Soloha z „Wieczorów nad Dykańką”. W restauracji opracowano indywidualny scenariusz wypoczynku, wybrano narodowe rozrywki i zabawy ukraińskie, a także tańce i muzykę na żywo.

ArticleImages_531_Панич.jpg

Nieco tańsze będą inprezy sylwestrowe w klubach. W klubie „Zoloto” taka impreze wyniesie 450 hrywien od osoby. Cena obejmuje udział w programie, potrawy świąteczne i napoje. Administracja kluby zapewnia: show nie będzie banalne, choć nie obędzie się bez Dziadka Mrozu.

ArticleImages_531_Золото.jpg

Cena nocy noworocznej w miejscowych cafe wahają się od 200 do 400 hrywien w zależności od popularności, położenia i wystroju lokalu. Naprzykład centrum rozrywki "Adrenalin City" proponuje świętować Nowy Rok w kawiarence artystycznej "Stop-kadr". Kadra centrum przygotowała autorski program "Perspektywny Dziadek Mróz szuka towarzystwa".

W programie koncert zespołu muzycznego, pokazy tańca, muzyczne show, erotyczne pokazy, konkursy z Dziadkiem Mrozem i Śniegurką oraz dyskoteka z dj-em.

ArticleImages_531_Stop_kadr.jpg

 

Ci, którzy wolą spotkać Nowy Rok na śpiewająco mogą skierować się do klubu karaoke "Sinatra". Minimalne zamówienie na jedzenie i napoje dla jednej osoby wynosi 300 hrywien, wejście na imprezę kosztuje 100 hrywien.

Każdy, kto chce uciec z miasta, ale nie ma odwagi na wyprawę w zimowe góry, może skorzystać z usług hoteli agroturystycznych. Jednak jest to dość droga przyjemność. Na przykład, wynająć hotel "Złota Podkowa" we wsi Daczne w noc sylwestrową można za 7 tysięcy. Goście będą mogli skorzystać z sauny, pokoi hotelowych, Sali bankietowej, podwórka. Za poczęstunek przy świątecznym stole należy zapłacić po 150 hrywien od osoby.

Kompleks "Zielony gaj" również szykuje się do imprezy noworocznej. Goście będą mogli posłuchać muzyki zespołu Gunz Bluez Band (Tarnopol), prowadzić show będzie Ostap Gładkyj. Na gości czekają także pokazy barmańskie z Iwano-Frankowska, konkursy, ekscytujące zabawy oraz nagrody. Podczas obchodów podawane są nieograniczone ilości szampana i koktajli. Cena takiej satysfakcji - 750 hrywien (400 hrywien za wejście oraz 350 hrywien za minimalne zamówienie).

Miłośnicy bardziej aktywnego wypoczynku mogą wynająć kompleks "101 km". Basen, sauna, solarium, tenis, bilard, siłownia, gry planszowe etc. będą kosztować osiem tysięcy za dobę. Do tej sumy warto dodać minimalne zamówienie na 200 hrywien od osoby.

Jest też oferta spotkania Nowego Roku na lodowisku. "Królowa śniegu" będzie pracowała przez całą noc. Wartość wejścia na lodowisko nie zmieni się w tę szczególną noc i wyniesie 35 hrywien za 45 minut.

Ci, którzy wybierają świętowanie Nowego Roku w domu oraz późniejsze wyjście w centrum miasta na fajerwerki i koncerty, powinni pamiętać, że szampan i inne alkohole należy zakupić przed 22, gdyż w Łucku działa zakaz sprzedaży alkoholi po tej godzinie.

Zdjęcie ze strony głównej: Sergij Krynycia
Zdjęcie w artykule: Pawło Bereziuk

Print 

1 Komentarz

  • Аня02-01-2018 17:19odpowiedzieć

    Святкували там, Новиий рік 2018, хто повар? Огиднішої кухні я ніколи не їла!!!!! Шоу програма як святковий ранок для дітей. Напижені офіціанти, і хамовита жінка адміністратор, яка не встигла посадити гостей, а уже оголосила, що платіть ато потім забудете. Територія гарна, але не більше того. Заплатила 1350 грн. (І це не мало!) а пила тільки свій мною ж принесений коньяк ( так як їсти не могла, боялась) чоловіки їли мандарини, так як все було просто неїстивне, третя подача...бонус: гамбургери з мясною нарізкою, яка очевидно залишилась не дорізана на тарілки. ГАМБУРГЕРИ!!!!!на новорічному столі!!!

Napisz recenzję
Imię:
Komentuj:
Wpisz kod: