ua en pl ru 
ЕКСКУРСІЇ

Віртуальна екскурсія Луцьком з Олександром Котисом

Віртуальна екскурсія Луцьком з Олександром Котисом
Мови спілкування:Українська

Проект «Територія "М"» громадської організації «Брейншторм» розпочав відеоекскурсії історичними місцями Луцька.

У першому випуску дослідник історії нашого міста Олександр Котис розповів історію костелу єзуїтів (нині Кафедральний костел святих Петра і Павла) та єзуїтського колегіуму ХVІІ століття.

Вийшов другий випуск відеоекскурсій. У ньому розповідається про забудову Луцька 1930-х років - архітектуру функціоналізму.

У третьому випуску ви дізнаєтесь про військові казарми, на честь кого побудована церква, що на вулиці Стрілецькій, та де ж був перший залізний вокзал.

У четвертому випуску ви дізнаєтесь про єврейський Луцьк. У ньому розповідається про три найбільші райони проживання луцьких євреїв та головні збережені об'єкти.

У п'ятому випуску відеоекскурсій розповідається про історію луцьких пляжів - від часів Російської імперії початку ХХ століття до сьогодення.

У випуску йдеться про місця і звичаї луцьких купальників протягом столітньої історії, також ви дізнаєтесь, де ж був перший пляж у Луцьку та де дівся рятувальний пост.

У шостому випуску відеоекскурсій Луцьком розповідається про історію Свято-Троїцького собору.

У сьомому випуску відеоекскурсій Луцьком розповідається про історію головного корпусу Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Хто його побудував та яку функцію він мав виконувати? Про будинки близнюки та площу, де стояв вождь пролетаріату. Про це та інше дивіться у новому випуску програми.

Восьмий випуск присвячений Лютеранській кірсі. Кому вона зараз належить? Де ділись лютерани? Про це та інше дивіться у цьому випуску.

Луцьк має ще багато невіданих секретів і таємниць. І Олександр Котис обіцяє розповісти чимало цікавого з історії міста у відеомандрівках разом з Територією «М».

Джерело: ВолиньPost

Print 

1 Відгуки Відвідувачів

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: