ua en pl ru 
ЕКСКУРСІЇ

Тематична екскурсія "Від святині до святині"

Тематична екскурсія "Від святині до святині"
Адреса:м. Луцьк, вул. Сенаторки Левчанівської, 2
Мови спілкування:Українська, English, Русский, Polski
Тривалість:1-2 години
Вартість для однієї особи Група до 5 осіб - 200 грн.(польською, англійською - 300 грн.); 5 - 10 осіб - 300 грн.(польською, англійською - 400 грн.); 10-20 осіб - 400 грн.(польською, англійською - 500 грн.)

У часі Середньовіччя Луцьк іменували "Малим Римом Сходу" оскільти тут проживала значна кількість представників різних народностей: русинів-українців, поляків. вірмен, євреїв, караїмів. Дещо пізніше до них доєдналися німці, чехи та росіяни. Кожна із громад воліла мати у Луцьку місце сарального умиротворення для молитви. Відтак наше місто могло похизуватися низкою колоритних храмів.

Разом з тим у часах литовсько-руському й русько-польському у Луцьку почали діяти конгрегації католицьких орденів: домінікани, єзуїти, бернардини, тринітарії, сестри-бриґітки, шаритки, босі кармелітки також дбали про побудову в Луцьку своїх костелів та монастирських комплексів.

Значна частина цих сакральних споруд збережена. Тож показати їх і розповісти про славну минувшину і мають на меті екскурсоводи нашого Центру.

Тривалість екскурсії - 2 години

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: