ua en pl ru 
ЕКСКУРСІЇ

Прогулянка «Луцьк на катері»

Прогулянка «Луцьк на катері»
Адреса:Луцьк
Телефон: +38 050 15 86 118
Кількість місць:12

Активна пора літнього відпочинку неможлива без часопроведення на воді. Окрім приємних процедур купання та засмагання на березі Стиру, лучани та гості міста віднедавна мають чудову нагоду побачити Луцьк «із води». Йдеться про екскурсійну пропозицію «Луцьк на катері», яка, по суті, відновила традиції річкового судноплавства у місті. 

Комфортний і затишний катер «Аріадна» поміщає 12 пасажирів. Зручні сидіння, можливість прихопити із собою смачні бутерброди і гарно пообідати/повечеряти, спостерігаючи рідне місто з води ‒ ось далеко не усі переваги привабливої пропозиції. Екскурсія наповнена цікавою розповіддю про історію, культуру, природу Луцька від милої і дотепної екскурсоводині Наталії Куяви. Тур припаде до душі також дитячій авдиторії. Для них передбачена низка захопливих ігор та забавлянок. 

Одна із зупинок ‒ біля Вернісажного будинку луцького скульптора Миколи Голованя. Інші локації також потішать вас мальовничими краєвидами рідного міста! 

Вартість: 1200 грн/год.

Замовити екскурсію можна зателефонувавши: 050 15 86 118 ‒ Тимур, а також завітавши до Центру туристичної інформації та послуг (вул. Сенаторки Левчанівської, 2), або за номером телефону (0332) 72-34-19.

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: