ua en pl ru 
ЧИМ ЗАЙНЯТИСЬ

Палац культури міста Луцька

Палац культури міста Луцька
Адреса:вул. Богдана Хмельницького, 1
Телефон: +38 (0332) 72-31-25
+38 (0332) 72-30-26
E-mail:palaceculture@mail.ru
Веб-сайт:culture.lutsk.ua
Кількість місць:500
Розміщення:Центр

Палац культури міста Луцька - це оновлена концертна зала на 500 місць, 3 зали для занять хореографією, 15 кімнат для гурткової роботи та інше. На базі Палацу діє сім аматорських колективів, які удостоєні почесного звання «народний аматорський», один дитячий колектив зі званням "зразковий", дитячі хореографічна студія та студія бального танцю, клуб ветеранів війни та праці "Неспокійні серця", відбуваються різнопланові мистецькі акції.

Гордістю Палацу культури міста Луцька та Волинського краю є відомі мистецькі колективи: зразковий ансамбль народного танцю "Волиняночка", штатний духовий оркестр, ансамбль народного танцю "Волинянка", оркестр народних інструментів "Волинянка", ансамбль народної музики "Волиняночка", ансамбль бального танцю "Юність", хорова капела "Посвіт", чоловічий хор ветеранів війни та праці "Подвиг". Учасники колективів беруть активну участь у міських культурно-мистецьких заходах, численних міжнародних фестивалях та конкурсах в Україні і за кордоном.

Перший у місті Будинок культури відкрився восени 1957 року, у 1994 р. його було реорганізовано у міський народний дім "Просвіта". Після реконструкції 2006 року Палац культури міста став справжньою окрасою Театрального майдану Луцька.

Директор Палацу культури - заслужений діяч мистецтв України Юрій Войнаровський.

 

 

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: