ua en pl ru 
ЧИМ ЗАЙНЯТИСЬ

Волинська обласна філармонія

Волинська обласна філармонія
Адреса:пр. Волі, 46
Телефон: +38 (0332) 75-75-10
Факс: +38 (0332) 75-75-10
E-mail:volynconcert@gmail.com
Веб-сайт:volynconcert.net
Розміщення:Ближній центр

Волинська обласна філормонія була створена у 1940 році. У складі філармонії успішно працюють 9 творчих колективів.

У 1978 році був створений Волинський хор, який згодом отримав статус Волинського державного академічного народного хору. За час існування колектив гастролював у Польщі, Німеччині, Чехії, країнах Балтії, США, Канаді, Росії тощо. Всього ж відбулось понад 3200 концертів. Нині колектив хору об'єднує 76 артистів, серед яких 5 заслужених артистів України.

Художній керівник хору - заслужений діяч мистецтв України Олександр Стадник.

Камерний оркестр "Кантабіле" був створений у 1990 році при Волинській обласній філармонії. Основне завдання колективу - популяризація шедеврів української та світової музичної спадщини. З великим успіхом відбуваються концерти оркестру в Україні та за кордоном. У репертуарі - твори Вівальді, Баха, Моцарта, Бортнянського, П'яцоли, Колесси, Стравінського, Скорика та інших.

Керівник камерного оркестру "Кантабіле" - народний артист України Товій Рівець.

У 1995 році на сцену вперше вийшов чоловічий вокальний квартет "Акорд" ВДУ ім. Лесі Українки під керівництвом Андрія Гордійчука. За час існування квартет став лауреатом 12 міжнародних та всеукраїнських конкурсів та фестивалів, численних концертів в Україні та за кордоном; учасники квартету виконали понад 100 творів різноманітних жанрів та стилів.

Волинська обласна філармонія є організатором міжнародного музичного фестивалю "Стравінський та Україна" - єдиного фестивалю Волині, що пропагує класичну музику у всіх її жанрах та стилях. Головна мета фестивалю - популяризація творчості Ігоря Стравінського та вивчення його зв'язків із Україною, а також популяризація кращих зразків світової і української музичної класики. Перший фестиваль відбувся 1994 року, а із 2005 року - відбувається щороку у червні у м.Устилуг та м.Луцьку.

Print 

3 Відгуки Відвідувачів

  • gosha30-07-2012 15:01відповісти

    коментар видалено адміністратором через нецензурну лексику

  • Волинська Філармонія26-02-2014 17:53відповісти

    До Вашої уваги наш новий сайт! --> http://www.volynconcert.net/

  • Jarosław03-10-2016 10:02відповісти

    Wczoraj byłem na koncercie Orkiestry "Cantabile" w Filharmonii Lubelskiej. Koncert niebywały, a repertuar zapierający dech: od klasyki po fajerwerki współczesności - soczyste wykonanie niezwykle trudnej "Orawy" Kilara oraz brawurowe "Palladium" Karla Jenkinsa. Niezwykłe połączenie dyscypliny i fantazji orkiestry. Czekam na następną wizytę w Polsce.

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: