ua en pl ru 
ПРО ЛУЦЬК

Театральний фестиваль "Мандрівний вішак"

Театральний фестиваль "Мандрівний вішак"
Адреса:весь Луцьк
Телефон: +38 097-671-78-95
+38 099-740-02-76
E-mail:garmyder@gmail.com
Веб-сайт:http://www.garmyder.org/festyval-2015/
Дата:вересень
Дата:жовтень
Тематикамистецький

У вересні-жовтні у Луцьку відбувається міжнародний театральний фестиваль «Мандрівний вішак». У сподіваних та несподіваних місцях відбуватимуться спектаклі театрів з різних куточків України та закордону: під деревом, у довгобудах, нічному клубі… Зустрічайте сучасне театральне мистецтво у Луцьку!

Організатором фестивалю  виступає театр Луцького районного будинку культури "ГаРмИдЕр" . Актори вирішили вийти назустріч публіці і показати "театр за межами театру", адже "будь-який простір може стати простором для Гри. Головне, аби на сценічному майданчику відбулося Диво". 

Організатори обирають місця з цікавими історіями та з відповідними до спектаклю декораціями та поступово оголошують список арт-майданчиків, щоразу дивуючи публіку.

Фестиваль театрів за межами театру «Мандрівний вішак» вже двічі проведено у місті Луцьку. До слова, театр «ГаРмИдЕр» Луцького районного будинку культури та Управління культури Луцької міської ради «мандрішачать», як в українському вимірі, так і в міжнародному.

Восени (вересень-жовтень) до Луцька з’їжджаються достойні творці театру, яких не варто розділяти на аматорів і професійних артистів. Їх усіх об’єднує гостре відчуття нашого часу та прагнення до пошуку. Згідно концепції «театр за межами театру» колективи виступають у непристосованих для показу спектаклів місцях.

 

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: