ua en pl ru 
ПРО ЛУЦЬК

Арт-шоу "Ніч у Луцькому замку"

Арт-шоу "Ніч у Луцькому замку"
Адреса:Луцький замок
Телефон: +38 (0332) 72-34-26
Дата:16 червня

Є у Луцьку така ніч, коли у середньовічному замку аж до світанку вирує життя. Саме тоді тут відбувається мистецьке шоу, яке перенесе Вас у древній Луцьк та зачарує атмосферою князівських палат і замкових мурів.

Арт-шоу "Ніч у Луцькому замку" з нетерпінням чекають впродовж цілого року. Під покровом найкоротшої літньої ночі кожен учасник має можливість перевтілитися в лицаря, вінценосну особу, придворного слугу чи ремісника. Старовинна романтична атмосфера, створена танцями та музикою середньовіччя, лицарськими турнірами, а також безліч свічок, вогняне шоу, глінтвейн за старовинними рецептами, прогулянки у таємничими підземеллями та вздовж багатовічних мурів повертають у минуле...

"Ніч у Луцькому замку" - це поєднання давнього і сучасного, історії та мистецтва. Нічна феєрія дозволяє познайомитися з багатьма жанрами мистецтва і популярними виконавцями. Майстер-класи проводять відомі майстри народної творчості, художники, режисери кіно та відео-арту, учасники клубів історичної реконструкції.

Протягом 2007-2012 років у стінах Луцького замку атмосферу середньовіччя відтворювали музичні гурти "Stary Olsa" та "Testamentum Terrae" з Білорусі, "Tryzna" з Польщі, "Bakchus" з Чехії, "Львівські менестрелі" та "Kings & Beggars" з України, а також литовський театр історичної реконструкції "Viduramziai", клуб історичної реконструкції "Аквітанія" (Луцьк). Сучасне музичне мистецтво презентували Славко Вакарчук і гурт "Океан Ельзи", Олег Скрипка та гурт "ВВ",  Руслана, популярні музичні колективи "Гайдамаки", "Rock-H" (Україна), "Zdob si zdub" (Молдова), "Mgzavrebi" (Грузія) та багато інших.

Перегляньте фотозвіт із "Ночі у Луцькому замку" 2012

Print 

Написати відгук
Ім'я:
Коментар:
Введіть код: