ua en pl ru 
ЛУЦЬКЕ MENU (АФІША)
Перша Україномовна Стендап Комедія
вул. Богдана Хмельницького, 1LutskLutskUkraine
Перша Україномовна Стендап Комедія

Перша Україномовна Стендап Комедія

Дата і місце проведення: 4 квiтня, вул. Богдана Хмельницького, 1

Перша Україномовна Стендап Комедія - це новий крок українського стендапа, свіжий подих стендап-комедії на рідній мові, в якій кожен впізнає себе! Стендап - це сміливий і відвертий гумор про те, що відбувається з нами і навколо нас. На концерті кожен з присутніх стає частиною стендап-комедії. Коміки діляться з глядачами своїми думками і емоціями, які не залишать байдужим нікого!

Подія відбудеться: 04.04.2019. Початок о 19.00

4 квітня завісу Першої Україномовної Стендап Комедії відкриває:

ІВАН ЖОРНОКЛЕЙ - киянин з амбіціями приїжджого, стендап-комік, засновник і ведучий «Ukrainian Stand-Up Agency». Іван знайомить глядачів зі стендапом і може розповісти про них те, чого вони самі не знали.

МАКСИМ КРАВЕЦЬ - справжній сімейний експерт, людина, який одружений вже півроку і десять років. Його жарти націлені на побутові проблеми, відносини з дружиною і сім'єю. А ще Максим Кравець - фіналіст проекту «Комік на мільйон» на телеканалі «ICTV», кіноактор і кіносценарист.

СВЯТОСЛАВ МАРЧЕНКО - комік, якому не сидиться на місці. Він народився в місті Городище, навчався в Черкасах, живе в Києві, а померти походу збирається в Парижі. На його рахунку безліч виступів на багатьох стендап майданчиках країни. До того ж, Святослав Марченко, пише сценарії для телевізійних гумористичних проектів України.

ВОЛОДИМИР ЄВЧУК - людина, яка відростив бороду, щоб не носити з собою паспорт. Також Володимир - переможець проекту «Розсміши коміка», чемпіон Рівненської «Ліги сміху» 2017 і автор гумористичних телевізійних проектів України.

Тривалість програми 1,5 години. Шоу-програма представлена українською мовою. Рекомендується особам від 18 років.

Місце проведення: Палац культури міста Луцька (вул. Богдана Хмельницького, 1)

Телефони для довідок:(0332) 723-026

Вартість квитка: 140-310 грн

 

Print