ua en pl ru 
ЛУЦЬКЕ MENU (АФІША)
Театральний проект «Монодіалоги»
Луцький районний будинок культури (вул. Ковельська, 56 ).LutskLutskUkraine
Театральний проект «Монодіалоги»

Театральний проект «Монодіалоги»

Дата і місце проведення: 3 лютого, 18.00 - 19.30, Луцький районний будинок культури (вул. Ковельська, 56 ).

Театр «ГаРмИдЕр» та Генеральне Консульство Республіки Польща в Луцьку запрошують 3 лютого о 18:00 на ексклюзивний театральний проект «Монодіалоги» із нагоди 10-ліття співпраці.

Вона розпочалася зі спільної реалізації першої версії спектаклю «Івонна» за Вітольдом Гомбровичем й усі 10 років виливалася в десятки проектів. Окрім семи створених вистав, були виступи в польських містах, представлення вистав на фестивалях, експеримент у рамках гри-читки «Мати» спільно з Міськом Барбарою та інше. 

У спектаклі «Монодіалоги» поєднуються: мультимедійні промо шести вистав та презентація їх авторів: «Портрет» (С. Мрожек), «Сенат шаленців» (Я. Корчак), «Івонна» (В. Гомбрович), «Віткацій є/Віткація немає» (С.І. Віткевич), «Попелюха» (Я. Гловацький), «Кінь, який їздив верхи» (Д. Масловська), а також живі монологи героїв, у яких розкривається суть твору. Крім того, герої готуються до комунікації із залом, аби монолог перетворити на діалог, а спектаклеві додати живої імпровізаційної складової. 

Перетворюватимуть монологи на діалог одні з кращих акторів «ГаРмИдЕра»: Валерія Линник, Алла Доманська, Дмитро Безвербний, Юрій Моклиця, Олексій Стаднюк та Павло Порицький. 

Чекаємо вас на інтелектуальній забаві, яка планує перетекти в розмови за келихом вина. 

Адреса: вул. Ковельська, 56, Луцький районний будинок культури 

Вхід вільний! Особливо рекомендований постійним глядачам театру!

 

 

Print