ua en pl ru 
ЛУЦЬКЕ MENU (АФІША)
Запрошуємо на лекцію «Князь Вітовт Великий та його жінки»!
вул. Сенаторки Левчанівської, 2LutskLutskUkraine
Запрошуємо на лекцію «Князь Вітовт Великий та його жінки»!

Запрошуємо на лекцію «Князь Вітовт Великий та його жінки»!

Дата і місце проведення: 22 сiчня, 17.00-18.30, вул. Сенаторки Левчанівської, 2

22 січня о 17.00 в Центрі туристичної інформації та послуг відбудеться лекція на тему “Князь Вітовт Великий та його жінки”. Це перша публічна лекція в рамках просвітницького проекту “1429: З'їзд європейських монархів”. Лектор — історик, заступник декана факультету із інноваційно-ґрантової міжнародної співпраці факультету історії, політології та національної безпеки СНУ ім. Лесі Українки, старший викладач кафедри документознавства і музейної справи Тетяна Яцечко-Блаженко.

Усі, хто завітає на зустріч, дізнаються цікаві факти про господаря З'їзду — Великого князя Литовського Вітовта та жінок, які мали вплив на його життя: матір, три його дружини і доньку Софію. 

Довідка: В 2019 році в рамках відзначення 590-річниці З’їзду європейських монархів започатковано просвітницький проект публічних лекцій, екскурсій, виставок, квестів «1429: З’їзд європейських монархів у Луцьку». Упродовж року в лучан і гостей міста буде унікальна можливість дізнатись, для чого був організований З’їзд, чому він відбувся саме у Луцьку, про видатних особистостей того періоду, тогочасне суспільство, політику, релігію, культуру, музику, живопис, моду та кухню, тощо.

Print