ua en pl ru 
ЛУЦЬКЕ MENU (АФІША)
ХХ міський фестиваль вертепів “З Різдвом Христовим!”
Палац культури міста Луцька, вул. Богдана Хмельницького, 1LutskLutskUkraine
ХХ міський фестиваль вертепів “З Різдвом Христовим!”

ХХ міський фестиваль вертепів “З Різдвом Христовим!”

Дата і місце проведення: 9-3 сiчня, Палац культури міста Луцька, вул. Богдана Хмельницького, 1
Телефон для довідок:  +38 (0332)72-87-78 

У Палаці культури міста Луцька 9 січня 2019 року відбудеться ХХ міський фестиваль вертепів “З Різдвом Христовим!”.

Захід організовує департамент культури Луцької міської ради з метою відродження та збереження традицій вертепної драми старовинного українського народного лялькового театру, підвищення художньо-мистецького рівня театралізованих вертепів, пошуку нових текстів і постановок вертепної драми з волинським колоритом, збагачення репертуару творчих колективів та підвищення їх виконавської майстерності. 

Фестиваль є конкурсним. До участі у ньому запрошуються творчі колективи установ культури, навчальних закладів, громадських організацій та підприємств міста, родинні колективи. 

Журі буде оцінювати конкурсні виступи колективів-учасників Фестивалю у чотирьох вікових категоріях: дитячі колективи – вік учасників до 6 років; дитячі колективи – вік учасників до 18 років; колективи – вік учасників від 18 років; родинні колективи. Тривалість конкурсного виступу – до 15 хвилин. 

При оцінюванні вертепів враховуватиметься: зміст текстів біблійної і світської частин вертепної вистави; наявність вертепної атрибутики (ляльки, скринька, шопка, сценічні костюми ляльок та учасників «живого вертепу»); відображення традицій відзначення релігійних свят зимового циклу; виконавська майстерність; художнє оформлення дійства. 

Переможці Фестивалю будуть нагороджені спеціальними відзнаками. 

Анкети-заявки про участь у Фестивалі подаються до 29 грудня 2018 року за адресою: Палац культури міста Луцька, вул. Богдана Хмельницького, 1, м. Луцьк, 43025. Телефон для довідок: 728778.

Print