ua en pl ru 
ЛУЦЬКЕ MENU (АФІША)
Концерт Любомира Мельника - канадського композитора українського походження

Концерт Любомира Мельника - канадського композитора українського походження

Дата і місце проведення: 10 грудня, вул. Богдана Хмельницького, 1

Любомир — автор понад 120 музичних творів. Співпрацював з французькими хореографами і рядом європейських та американських композиторів: Джеймсом Блекшоу, Пітером Бродеріком, Нільсом Фрамом і іншими. Часто в музиці звертався до своїх українських коренів, так, один з його творів написаний на вірші Тараса Шевченка, окрему композицію Любомир Мельник присвятив Симону Петлюрі.

Ще на початку 80-х піаніст Любомир Мельник розробив власну нотацію і техніку гри надшвидких арпеджіо (звану «безперервною музикою»), написавши безліч творів з її використанням. Оскільки мало хто може виконати його твори, Любомир виступає сам, демонструючи неймовірне і щоразу вражаюче володіння інструментом.

1985 року в Швеції Любомир встановив два світові рекорди. Відповідно до одного з них композитор показав себе найшвидшим піаністом у світі: він зміг зіграти мелодію, витягуючи 19 з половиною нот щосекунди кожною рукою одночасно. Другий зафіксований рекорд: виконання найбільшої кількості нот за годину гри, при швидкості 13-14 нот на секунду кожною рукою.

Телефони для довідок: (0332) 723-026

Подія відбудеться: 10 грудня. Початок о 19.00

Місце проведення: Палац культури міста Луцька (вул. Б. Хмельницького, 1)

Print