ua en pl ru 
ЛУЦЬКЕ MENU (АФІША)
Концерт Степана Гіги у Луцьку!
Драмтеатр, Театральний майдан, 2LutskLutskUkraine
Концерт Степана Гіги у Луцьку!

Концерт Степана Гіги у Луцьку!

Дата і місце проведення: 2 жовтня, Драмтеатр, Театральний майдан, 2

Концерт Степана Гіги у Луцьку!

Степан Гіга віддає всього себе музиці, при цьому залишається дбайливим батьком і зразковим сім’янином. Його творчість світиться позитивом. Сам артист – завжди в прекрасному настрої. Активний і талановитий він заслужено входить в число кращих представників Золотого Фонду вітчизняної естради.

Не зважаючи, на те, що у Степана Гіги та його дітей – Степана (Steveg) і Квітослави є власна сольна кар’єра, їхні спільні виступи під час концертів у різних куточках України та поза її межами вже стали для родини традиційними. І це передусім тому, що для них це – чудова можливість якомога більше часу проводити разом. І саме діти та сім’я й надихають артиста творити й дарувати своїм слухачам позитивні емоції. 

Сьогодні в скарбничці Степана Гіги – три альбоми. Артист також займається розвитком молодих талантів у своїй студії звукозапису GIGARecords.

«Біла вуаль», «Весілля», «Достигає вишня», «Мандрівний скрипаль», ці та багато інших пісень входять в список ваших улюблених. Поряд з багатьма іншими композиціями вони обов’язково пролунають на концерті.

 

Print