ua en pl ru 
ЛУЦЬКЕ MENU (АФІША)
Фестиваль документальних фільмів “ Lampa.doc”

Фестиваль документальних фільмів “ Lampa.doc”

Дата і місце проведення: 3-5 серпня, Луцький замок

3-5 серпня у Луцьку відбудеться грандіозний фестиваль документальних фільмів “ Lampa.doc”

Сьогодні, під час прес-конференції, голова та ініціатор фестивалю Наталія Красильникова та директор департаменту культури міської ради Тетяна Гнатів розповіли, що цьогоріч він відбуватиметься вже втретє. До слова, стартував він саме у Луцьку у 2016 році і з того часу охопив чимало міст України та столицю Польщі Варшаву.

Щороку географія “Lampa.doc” розширюється, і 2018-го він охопить вже дев’ять міст України. У Луцьку фестиваль відбудеться з 3 по 5 серпня на території замку Любарта. Протягом трьох вечорів просто неба можна буде дивитись цікаву документалістику. Добірка “Lampa.doc” складається з високоякісних фільмів виробництва України і Польщі.

Окрім кінопереглядів, запланована денна освітня програма, що складатиметься з майстер-класів, лекцій та зустрічей з режисерами. В Луцьку програма освітнього блоку буде найбільш різноманітною і цікавою та триватиме два дні. Так, зокрема, серед гостей фестивалю, що відвідавають місто під час Lampa.doc та зустрінуться з глядачами, буде і польський режисер Пьотр Сташік, і молода українська режисерка Аліна Горлова, фільм якої «Явних проявів немає» на цьогорічному фестивалі Docudays зібрав цілу низку нагород, продюсерка Світлана Зінов’єва, та ще декілька дуже цікавих особистостей.

Усі заходи фестивалю Lampa.doc відкриті для широкого загалу та є безкоштовними, проте відвідувачам необхідно буде лише сплатити 20 грн за вхідний квиток на територію замку. Безкоштовно на територію зможуть зайти пенсіонери, діти до 14 років, учасники бойових дій та інші пільгові категорії. Щодо освітнього блоку, який відбуватиметься у виставковій залі заповідника за адресою вул.Драгоманова, 23, вхід туди буде безкоштовним.

Lampa.doc цьогоріч відбувається за підтримки програми Culture Bridges, що здійснюється Британською Радою в Україні у партнерстві з EUNIC — Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу, Інституту Адама Міцкевича (Варшава), Державного агентства України з питань кіно, за сприяння Луцької міської ради та департаменту культури. 

Кінопокази стартуватимуть о 21:30, освітні блоки відбуватимуться вдень, починаючи з 16 години. До уваги глядачів представлять 12 фільмів українського та польського виробництва.

Про детальну програму заходу буде повідомлено додатково.

Відділ інформаційної роботи міської ради


 

Print