ua en pl ru 
ЛУЦЬКЕ MENU (АФІША)
Ніч у Луцькій тюрмі
вул. Кафедральна, 16LutskLutskUkraine
Ніч у Луцькій тюрмі

Ніч у Луцькій тюрмі

Дата і місце проведення: 22 червня, вул. Кафедральна, 16

У ніч з 22 на 23 червня з метою вшанування пам’яті в’язнів, яких жорстоко розстріляли у червні 1941 року органи НКВС, у місті Луцьк відбудеться акція «Ніч у Луцькій тюрмі».

Дійство відбуватиметься в одній з камер Луцької тюрми та проходитиме у реконструйованій атмосфері тих часів.

Луцька тюрма – це територія колишнього Окольного Луцького замку, де розташований монастир Бригіток – пам’ятка архітектури національного значення, це комплекс споруд, куди входили центральний храм, келії і господарські приміщення.

Ця пам’ятка пов’язана з сумними і трагічними подіями в житті міста та всієї Волині, які увійшли в історію, як розстріл в’язнів органами НКВС 23-24 червня 1941 року.

До участі в акції запрошують усіх, хто має бажання випробувати себе, покращити знання про ці події та вшанувати пам’ять загиблих.

Збір на акцію «Ніч у Луцькій тюрмі» розпочнеться 22 червня о 21:00 за адресою вул. Кафедральна, 16.

Учасники заходу «Ніч у Луцькій тюрмі» повинні попередньо зареєструватися, заповнивши гугл-форму: https://goo.gl/forms/JLLlqcKelS9spSE43

Під час проведення заходу учасникам заборонено користуватися мобільними телефонами, вживати принесену з собою їжу, напої. На акцію потрібно взяти теплі речі, карімати, ковдри (можна спальники).

Організатори заходу: КЗ «Центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді у місті Луцьк» спільно з ГО «ВМР «Національний Альянс» та НСОУ «ПЛАСТ».

Детальні інформація про подію за посиланням: https://www.facebook.com/events/2177426162477249/

Print