ua en pl ru 
ЛУЦЬКЕ MENU (АФІША)
Фортепіанний концерт Етелли Чуприк
вул. Богдана Хмельницького, 1LutskLutskUkraine
Фортепіанний концерт Етелли Чуприк

Фортепіанний концерт Етелли Чуприк

Дата і місце проведення: 6 червня, 18.00 - 20.00, вул. Богдана Хмельницького, 1

Народну артистку України Етеллу Чуприк, гадаємо, немає потреби представляти численним шанувальникам класичної й зокрема фортепіанної музики ‒ імʼя її завжди на слуху.

У пʼятирічному віці вона дала свій перший прилюдний концерт, і з того часу почалася творча карʼєра Етелли Чуприк як музиканта. Етелла Олександрівна активно і успішно концертує й гастролює в Україні та на світових сценах. Серед диригентів оркестрів, із якими щастило виступати цій феноменально талановитій піаністці ‒ такі знакові постаті, як Джансуг Кахідзе, Федір Глущенко, Володимир Сіренко, Єжи Сальваровський, Богуслав Мадей, Владімір Понькін, Роберт Кеніг та ін. У репертуарі пані Етелли близько 300 сольних творів і понад двадцять концертів для фортепіано з оркестром. На її рахунку – 13 записаних компакт-дисків.

6 червня ‒ в рамках Фестивалю Фонду Міхаеля Стріхаржа в Україні, ‒ Етелла Чуприк виступить у Палаці культури міста Луцька з Академічним камерним оркестром “Кантабіле” (керівник – народний артист України Товій Рівець). Початок концерту о 18.00.

Квитки продаються в касі філармонії на Театральному майдані. Телефони для довідок ‒ 24-02-41, (095) 206-75-88.

 

Print