ua en pl ru 
ЛУЦЬКЕ MENU (АФІША)
#4YouthLutskForum
вул. Градний Узвіз, 1LutskLutskUkraine
#4YouthLutskForum

#4YouthLutskForum

Дата і місце проведення: 10 травня, 10.00 - 18.00, вул. Градний Узвіз, 1

Нинішній світовий ринок праці дуже динамічний і диктує свої умови успішності для компаній та працівників. Вже сьогодні у всіх нас виникає потреба планувати свою роботу, життя та благополуччя, дивлячись крізь призму тенденцій майбутнього, і, звісно ж, молоді люди знаходяться на вістрі такої роботи.

Саме про майбутнє зайнятості та можливості праці в Луцьку ми говоритимемо 10 травня 2018 року на креативному форумі, який має на меті не просто демонструвати успішні практики, але й організувати комунікацію між роботодавцями та молодими працівниками. Ми слухатимемо мотивуючі лекції, матимемо вільну розмову за кавою з усіма гравцями ринку праці і зайнятості, спільно попрактикуємось із уже успішними кейсами фрілансу чи малого бізнесу.

Форум складатиметься із 3х частин: виступи спікерів, Coffee to go (розмова за кавою із роботодавцями, які мають пропозиції роботи на літній період) та воркшопи, де відбуватиметься практична робота у менших групах. Теми воркшопів: «Change Roles або візьму на роботу Hr менеджера», «Все про фріланс: сам собі режисер?», «StartUp по Луцьки: і не кажи, що це нереально», «Навички 2030 через настолки».

Участь у заході вже підтвердили потужні компанії:

ARTEFACT.St, СП ТОВ Modern-Expo, РЦ Промінь, ТОВ Забіяка, ТОВ «Тенета», КРЦ «Адреналін Сіті», ТОВ «КЛЕВЕР СТОРС», ПП «ТД «Салют»,ТзОВ «ВОЛИНЬ-ЗЕРНО-ПРОДУКТ», ТОВ ФОЗЗІ-ФУД, Wetelo, Mobilife+, ПриватБанк та інші

Реєстрація відбувається за посиланням:

https://goo.gl/forms/DxDYdtXCew45RZdI3

(участь можлива лише після підтвердження відбору, яке прийде на електронну пошту, вказану у заявці 9 травня 2018 року)

Слідкуйте за оновленнями на сторінці зустрічі у Facebook: https://goo.gl/k3yYfL

Отже, ще раз

Що: 4YouthLutskForum: Про зайнятість, роботу та майбутнє

Де: Луцьк, вулиця Градний Узвіз, 5 (актова зала Волинської православної богословської академії)

Коли: 10 травня 2018 року, початок о 10:00

Print