ua en pl ru 
ЛУЦЬКЕ MENU (АФІША)
Лучан запрошують на танцювальний флешмоб!

Лучан запрошують на танцювальний флешмоб!

Дата і місце проведення: 29 квiтня, Луцьк

29 квітня на вулицях Луцька відбудеться кількахвилинний танцювальний флешмоб, у якому запрошують взяти участь усіх бажаючих мешканців міста, щоб відзначити Міжнародний день танцю.

Цього дня весь танцюючий світ відзначатиме своє професійне свято - театри опери і балету, сучасні танцювальні трупи, ансамблі сучасного бального і народного танцю та інші, як професійні, так і самодіяльні артисти.

Флешмоб у Луцьку має на меті залучити молодь та родини, яким просто подобається танцювати, які не є професіоналами у цій сфері, але хочуть долучитися до спільної справи.

Щоб стати учасником флешмобу потрібно:

- мати бажання танцювати;

- заповнити просту гугл форму: goo.gl/9NMvJP;

- виділити час на декілька спільних репетицій;

- всім разом у День танцю станцювати в своє задоволення і для лучан флешмоб на вулицях міста.

Деталі щодо графіку репетицій, місця та часу флешмобу будуть надіслані зареєстрованим учасникам та будуть доступними для ознайомлення у події https://www.facebook.com/events/2060465337530497/

Ставити танцювальну постановку до флешмобу будуть професійні танцівниці з комплексу здоров’я та краси «Diamond».

Організатори заходу - Луцький осередок всеукраїнської молодіжної громадської організації «ФРІ» (https://www.facebook.com/fri.lutsk).

Флешмоб — це спланована акція за участю випадково підібраних учасників. Тут збираються люди різних вікових категорій, які хочуть відчути себе частиною суспільства.

Print