ua en pl ru 
ЛУЦЬКЕ MENU (АФІША)
До Луцька завітає колоритний рок етно-гурт "Мотанка"

До Луцька завітає колоритний рок етно-гурт "Мотанка"

Дата і місце проведення: 30 березня, 19.00 - 21.00, Театральний майдан, 2

Гурт MOTANKA запрошує на незвичайну музичну подію! Такого Луцьк ще не бачив!

На гостей чекає яскравий перформенс, що поєднає у собі рок-композиції із сучасним театром та новітнім світловим та звуковим обладнанням. Презентація альбому: потужний вокал у поєднанні з інструментами - бас-гітарою, електро-гітарою, цимбалами, барабанами та окаринами.

Гурт підготував музичну програму із театральними міні-постановками від художнього керівника театру "Коло Лесі", заслуженої артистки — Світлани Органісти. Концерт перенесе вашу свідомість у давні часи, де проводилися містичні обряди, а людський дух зливався з духом природи...

Гурт Мотанка розпочав свою діяльність у Луцьку , потім продовжив свій розвиток у Берліні, де у 2017 році музиканти були фіналістами трьох музичних конкурсів «Emergenza», «SPH» та «Dittrock», що значно вплинуло на їхню творчість. Зараз одночасно готується реліз кліпу на пісню “Верба” та реліз альбому, що був записаний в Берлінській студії звукозапису на плівку. Українські мотиви та автентичні музичні інструменти у поєднанні з сучасним звучанням роблять музику гурту незвично мелодійною та унікальною. Нічого подібного ви не бачили, запевняємо!

Поспішайте, квитки у касі драматичного театру, а також на сайті KASA.UA https://kasa.in.ua/motanka.

 

Print