ua en pl ru 
ЛУЦЬКЕ MENU (АФІША)
Потіште діток виставою "Холодне серце"!
Театральний майдан, 2LutskLutskUkraine
Потіште діток виставою "Холодне серце"!

Потіште діток виставою "Холодне серце"!

Дата і місце проведення: 13 сiчня, 15.00 - 17.00, Театральний майдан, 2

Холодне серце" - масштабна постановка від одеського продюсерського центру "Made in Odessa" - неймовірна вистава, створена за мотивами улюбленого мультфільму дітей всього світу, найкасовішого за всю історію компанії "Walt Disney". Історія здивує новими фактами: появою героїв, з якими глядач не був знайомий раніше і несподіваними поворотами сюжету, об'єднаними в оригінальний, наповнений чарівними подіями сценарій.

"Холодне серце" - це яскраве, захоплююче, у своєму роді унікальне шоу для всієї родини! Масштабність постановки, неймовірні пригоди, більше 40 персонажів, грандіозні декорації, яскраві костюми, чудова музика, вогняне шоу, запаморочливі акробатичні трюки, сучасна хореографія - дарують глядачам відчуття свята! Дива у вигляді спецефектів та інтерактивні моменти, під час яких гості беруть безпосередню участь у низці фантастичних подій, призводять в невимовний захват дітей і вражають дорослих!

Вистава має успіх не тільки в Україні, але і за кордоном. Проект "Холодне серце" і всі його учасники отримали іменні сертифікати подяки, нагороду за участь у фестивалі "Sharjah children's Reading Festival, 9th Edition" і запрошення на гастролі в інші країни. 

Дітям до 5-ти років включно вхід безкоштовний у випадку, якщо дитина сидить на руках у дорослого.

Print